KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343018
nr 1234 3018
David Tägtström
(1894-1981), Sverige
Etsning, "Kamratporträtt Aug Sundberg", signerad. Motivet: 16x22 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:53:15
4/2 21:44:29
100 kr
11/2 11:37:47
David Tägtström
Läs mer om David Tägtström